lva
rus
Mentālās aritmētikas akadēmija
bērniem
+371 20339002
PASŪTĪT ATZVANU
AMAKIDS viena no visdinamiskāk augošajām kompānijām ŠODIEN
AMAKids - tas ir mentālās aritmētikas centru tīkls bērniem no 4 līdz 16 gadiem. Mēs palīdzam bērniem attīstīt savu potenciālu, paaugstināt kreativitāti un domāšanas ātrumu ar inovatīvas apmācības palīdzību. Apmācība palīdz attīstīt abas smadzeņu puslodes ar mutiskās skaitīšanas palīdzību.
Jūsu bērns - ĢĒNIJS, mēs varam pierādīt
Franch.biz — lielākais frančīžu pārdošanas katalogs runetā 2015.gadā sniedza mums sekojošus novērtējumus.
Gada atklājums
Nominants
Gada frančīze 2015
Nominants
Labākā frančīze pakalpojumu jomā
Ātra biznesa starta formula.

Lai atvērtu vienu mentālās aritmētikas centru, ir jābūt summai no 5000 eur.

Augsts investīciju atgriešanas ātrums.

Bezzaudējuma punkts (rentabilitāte) tiek sasniegts pēc mēneša.

Pilnīga investīciju atgriešana pēc pusgada.

Strikti izpildot visus AMAKIDS ieteikumus, ieguldīto investīciju atgriešana no 4 līdz 6 mēnešu laikā.

Pilnīgs frančaizi atbalsts uzsākot biznesu.

Projekta palaišana nepieprasa speciālas iemaņas un zināšanas. Jūs saņemat aprobētu skolēnu atlases sistēmu, pārdomātu partneru pavadības programmu, pārbaudītus un efektīvus mārketinga instrumentus.

Mēs nepelnām no frančīzes pārdošanas,
mēs pelnām no frančaizi apgrozījuma.
Atstāt pieteikumu konsultācijai

Noklikšķinot uz pogas "Nosūtīt pieteikumu", jūs piekrītat savu personas datu apstrādei.

Uzsākot sadarbību ar mums Jūs saņemsiet:
Reģistrētu preču zīmi
Metodisko nodrošinājumu un atbalstu.
Frančaizi darbību kārtību projekta palaišanai un attīstībai.
Atstrādātu un pārbaudītu personala atlases metodiku.
Telpu meklēšanas pieredzi un algoritmu.
Reklāmas pamācību.
Trenera izbraukumu Jūsu darbinieku apmācībai, ieskaitot administratoru. Līdz 7 cilvēkiem.
Korporatīvā darba standarta aprakstu.
Starta komplektu. 1 trenera skaitāmos kauliņus, 10 studentu skaitāmos kauliņus un macību grāmatas.
Attīstības pasākumu kompleksa aprakstu.
Pieredzi, posmsecīgu algoritmu, dzīvu divpusēju kontaktu ar mūsu speciālistiem- konsultantiem. Attīstības pasākumu kompleksa aprakstu.
Speciāli izstrādātas darba metodikas.
Personīgais menedžeris, kas konsultē visos frančīzes palaišanas posmos.
Sniedzam pieeju vienotajai uzskaites sistēmai un biznesa vadībai.
Kā atvērt centru Amakids
1
Atstāt pieteikumu
2
Mūsu speciālists sazinās ar Jums
3
Noslēdzam līgumu
4
Ieceļam personīgo menedžeri
5
Piešķiram visus nepieciešamos materiālus un veicam apmācību
6
Sākam sadarbību
Mēs esam izstrādājuši mūsdienīgu, adaptētu un attīstības ziņā vienkāršu biznesa modeli, kas ļauj visīsākajos termiņos sākt pelnīt mūsu frančaizi
Uzziniet detaļas tūlīt!

Noklikšķinot uz pogas "Nosūtīt pieteikumu", jūs piekrītat savu personas datu apstrādei.

AMAKIDS metodikas īpatnības
Bērns nav trauks, kas jāpiepilda,
bet lāpa, kas jāaizdedzina!
Tieši tāpēc visas mūsu nodarbības norisinās sacensību veidā, bet mūsu speciālisti ir izstrādājuši unikālu platformu bērnu apmācībai mājās, ne tikai tiešsaistes režīmā, bet ar iespēju nodarboties arī bez interneta starpniecības. Mentālās aritmētikas kurss mūsu centrā netiek pārtraukts pat, ja bērns dodas prom brīvdienās un piekļuves internetam nav. Platforma ir radīta tādējādi, lai motivētu bērnu nodarbībām.Apmācība pārvēršas aizraujošā spēlē-sacensībās, ar 3D animāciju, kvestu iziešanu, ballu vākšanu un sava reitinga paaugstināšanu. Apmācību efektivitātei un bērna intereses vairošanai, platforma tiek regulāri atjaunināta.
Atsauksmes par frančīzi
Assel
Bishkek

Iepazīstoties ar mentālās aritmētikas akadēmijas vadību man radās ļoti labs iespaids par kompāniju un mentālās aritmētikas apguves metodiku. Es arvien vairāk pārliecinājos, ka šī lieta ir lietderīga un vajadzīga! Bet darba gaitā sāku pārliecināties arī par to, ka nekļūdījos ar frančīzes izvēli.Uz doto brīdi, es domāju, ka "Amakids" ir visperspektīvākā un progresīvākā mentālās aritmētikas metodika. Ambiciozi mērķi, kurus mēs nospraužam savā priekšā - ieņemt līdera pozīcijas mentālās aritmētikas jomā pasaules līmenī - tiks sasniegti! Man imponē nopietnā attieksme un pastāvīgie attīstības centieni. Vadības noskaņojums un neatlaidīgais darbs, kā arī draudzīgā partneru komanda dažādās valstīs un pilsētās ir visa ”Amakids” tīkla panākumu ķīla. Un es esmu priecīga, ka esmu šajā komandā.

Viktor
Brest

Iegādājoties ”Amakids” frančīzi, biju pārliecināts par rezultātu, ka tas neliks sevi ilgi gaidīt. Visefektīvāk pārliecina patiesais izbrīns vecāku acīs un prieks bērnu sejās. Frančīze ir pārdomāta, IT-platforma pastāvīgi tiek pilnveidota, dzīvais atbalsts un atsaucība no biroja dienestu puses - tas viss ļauj komfortabli un veiksmīgi nodarboties ar biznesu. Es visiem rekomendēju "Amakids"!

Viktoria
Vinnica

Mūsu apmācību centru tīklā - Skolā "Garants", vienmēr liela uzmanība tiek pievērsta visam jaunajam un progresīvajam. Mēs jau mācījām svešvalodas un datortehnoloģijas, kad uzzinājām par mentālās aritmētikas "Amakids” metodiku". Mentālās aritmētikas akadēmijas bērniem frančīze mums ideāli derēja, jo ideja ir super-unikāla, progresīva un, pats galvenais, ārkārtīgi pieprasīta mūsdienu hiperaktīvo bērnu vecāku starpā. Partnerība ar mentālās aritmētikas akadēmiju jau pēc septiņiem sadarbības mēnešiem palielināja visa biznesa peļņu par 30%.Bet tas ir tikai sākums! Nākamajā mācību gadā mēs rēķināmies ar peļņas pieaugumu vēl par 20-30%, kas ir pilnīgi reāli. Mums ir patīkami strādāt ar Amakids komandu, jo kompānija, neskatoties uz straujo attīstību, neaizmirst par partneriem. Firmas darbinieki vienmēr atrod laiku konsultācijām un pareizos argumentus vecākiem, sniedz padomus ne tikai personīgā virziena attīstības jautājumos, bet arī visa biznesa stratēģiskās attīstības jomā.

Egor and Evgenia
Omsk

Vairāk kā 10 gadus nostrādāju par algotu menedžeri dažādās kompānijās FMCG tirgū, bet vienmēr vēlējos strādāt savā labā un sev par prieku. Lielisks risinājums izrādījās Amakids frančīzes iegāde: pirmkārt, bērnu attīstības temats vienmēr bija un būs cēla un aktuāla lieta, otrkārt, pati mentālā aritmētika ir jaunums mūsu valstī un raisa neviltotu interesi it visos bez izņēmuma. Jau no pirmā mēneša bizness sāka nest peļņu, bet pēc trim mēnešiem ienākums no biznesa bija salīdzināms ar ienākumu no algotā darba. Vēl jo vairāk, mana dzīvesbiedre arī pievienojās manam biznesa-projektam un tagad mums ir sava ģimenes lieta, par kuru mēs varējām tikai sapņot. Un, kas ir īpaši svarīgi mums - tie ir pateicīgie vecāki un bērni, kas ir sajūsmināti par saviem panākumiem!

Kirill
Kirill

Pirmoreiz redzot video ar bērnu, kas aplūko piemērus ar neticamu ātrumu, mēs bijam pārsteigti un nolēmām atvērt savu mentālās aritmētikas centru.Mēs saskatījām šajā metodikā nākotni. Mūsu pirmais centrs tika atvērts 2015.gada novembrī, bet 2016.gada martā Kirovā strādāja jau trīs Amakids mentālās aritmētikas centri, - un mēs negrasāmies apstāties pie sasniegtā.

Vecāki vēlas sniegt bērniem vislabāko attīstību. Mēs vērojam, kādu rezultātu sniedz Amakids metodika un redzam pateicīgos vecākus, kuru bērni ir sākuši ne tikai ātri skaitīt galvā, bet ir arī paaugstinājuši savas sekmes skolā, viņiem ir uzlabojusies atmiņa, uzmanība un uzvedība. Protams, ir patīkami apzināties kādu labu lietu mēs darām, palīdzot bērniem atklāt savu potenciālu un atvieglot mūsdienās tik grūtās apmacības skolā.

Nina
Astana

Es esmu triju lielisku bērnu mamma un man vienmēr ir bijis grūti atrast viņiem ne dārgu un labu attīstošo centru. Reiz mums ar vīru ienāca prātā ideja atvērt tādu centru pašiem. Es aptuveni 3 mēnešus pētīju dažādas attīstošās metodikas, kas varētu reāli palīdzēt izaudzināt manus bērnus par gudriem cilvēkiem un atklāt viņu talantus. No visām metodikām man visvairāk iepatikās Amakids.Man nebija pieredzes biznesā, vēl jo vairāk frančaizingā. Un es esmu ļoti pateicīga mentālās aritmētikas akadēmijas komandai par sniegtajiem materiāliem, par darbīgu dalību atvēršanā un par palīdzību bērnu attīstošā centra darbības sakārtošanā. 2015.gada decembrī mēs parakstījām ekskluzīvu līgumu uz pirmā centra atvēršanu Kizilordas pilsēta, bet jau pēc trim mēnešiem es atvēru trešo centru pilsētā, savukārt, 2016.gada aprīlī parakstīju līgumu par mentālās aritmētikas centra atvēršanu pilsētā Astanā.

Zīmola ģeogrāfija
Jaj Jums vēl ir jautājumi, atstājiet savu tālruņa numuru un mūsu speciālists atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem
Uzzini detaļas tūlīt pat!

Noklikšķinot uz pogas "Nosūtīt pieteikumu", jūs piekrītat savu personas datu apstrādei.